آدرس:

تهران، خیابان خرمشهر، نرسیده به قنبرزاده، پلاک ۱۲۷

تلفن:

۰۲۱۸۸۴۴۲۴۲۲

نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲

5/5
نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲ با حضور صنایع الکترونیک پرتوان آینده
بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲ در تاریخ ۲۷ الی ۳۰ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران با حضور شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده برگزار می‌گردد.

درباره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران – تهران را هر ساله در اردیبهشت ماه در تهران برگزار می‌گردد. می‌توان اشاره نمود که این نمایشگاه بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری کشور می‌باشد که هرساله پذیرای بازدیدکنندگان متعدد است. شرکت‌کنندگان این نمایشگاه هر ساله با حضور خود، آخرین دستاوردهای خود در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته به نمایش میگذارند. در میان شرکت‌کنندگان صنایع مرتبط با صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، شرکت‌های پرشمار خارجی نیز حضور دارند. این نمایشگاه بین‌المللی فرصتی ایده‌ال برای ارائه آخرین دستاوردهای این حوزه به دست‌اندارکاران و متخصصان صنایع نفت و گاز می‌باشد. زیرا که تعداد بازدیدکنندگان از این نمایشگاه گاها از مرز چند میلیون نفر نیز فراتر خواهد رفت.

همچنین این میزان از استقبال این فرصت را به تولیدکنندگان می‌‌دهد تا بنا به تقاضای بازار، محصولات نوآورانه خود را به نمایش بگذارند. امسال (۱۴۰۲) نیز همانند سال‌های گذشته، شرکت ملی صنعت نفت ایران اقدام به برگزاری بیست و هفتمین دوره نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نموده است.

زمان برگزاری نمایشگاه نفت تهران ۲۷ الی ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ تهران محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه نفت تهران ۱۴۰۲

همانطور که پیشتر اشاره شد نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هرساله در اردیبهشت ماه برگزار می‌گردد. تاریخ دقیق برگزاری نمایشگاه ۱۴۰۲ نیز ۲۷ ام الی ۳۰ ام اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ خواهد بود. باوجود اعلام برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه شهر آفتاب (واقع در اتوبان خلیج فارس – قم.) امسال نیز همانند سالیان گذشته این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران (واقع در خیابان سئول) دایر می‌گردد. با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌های لازم در این محل، و دسترسی بهتر این نمایشگاه مجددا شاهد برگزاری این نمایشگاه در این مجموعه خواهیم بود.

برگزارکنندگان

نخستین بار در سال ۱۳۳۰ خورشیدی و پس از ملی شدن صنعت نفت ایران، شرکت ملی نفت ایران عهده‌دار کلیه فعالیت‌های صنعت نفت کشور می‌باشد. فعالیت‌های این شرکت شامل کلیه اکتشاف، حفاری، تولید، پژوهش و توسعه، پالایش و توزیع نفت، گاز و فرآورده های نفتی است. همچنین صادرات نفت و کلیه مشتقات آن نیز برعهده شرکت ملی نفت ایران است. از این رو برگزاری کلیه نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و فعالیت‌هایی در جهت توسعه این صنعت در کشور نیز تحت نظر این شرکت برگزار می‌گردد. نمایشگاه نفت تهران ۱۴۰۲ نیز براساس اصل ۴۴ قانون اساسی توسط شرکت ملی نفت ایران اداره و به همین منظور. شرکت‌‌کنندگان در نمایشگاه لازم است تا با همکاری با این شرکت اقدام به ثبت نام در این نمایشگاه نمایند.

لوگوی شرکت ملی نفت ایران

ثبت نام نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲ توسط ستاد برگزاری نمایشگاه برگزار می‌گردد. متقاضیان شرکت در نمایشگاه لازم است تا طبق دستورالعمل این ستاد مدارک خود را در سامانه مربوطه به آدرس (https://iranregexpo.com/gorfe/login) ارسال نمایند. ستاد برگزاری نمایشگاه پس از بررسی تعداد شرکت‌کنندگان در نمایشگاه اقدام به تفکیک شرکت کنندگان براساس دسته‌بندی صنایع، نوع و میزان متراژ درخواستی و … می‌نماید. پس از پایان مهلت ثبت نام و بررسی شرکت‌کنندگان، (پیش ثبت نام نمایشگاه نفت تهران ۱۴۰۲ در تاریخ ۷ اسفندماه ۱۴۰۱ به پایان رسیده است.) مسئولان ستاد برگزاری نمایشگاه نسبت به اعلام محل جانمایی غرفه‌ها نمایشگاه اقدام نموده و به اطلاع شرکت کنندگان می‌رسانند. (برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و ضوابط ثبت نام در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲ کلیک کنید.)

شماره تماس نمایشگاه نفت تهران ۱۴۰۲

جهت ارتباط با ستاد برگزاری بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲ .وبسایت این ستاد به آدرس (www.exhibiran.com) آماده ارائه خدمات به بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در نمایشگاه می‌باشد. علاوه بر این تلفن‌های گویای این مرکز به شماره ۰۲۱۹۶۰۶۷۴۷۶ نیز پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان می‌باشد.

نمایشگاه می‌باشد. علاوه بر این تلفن‌های گویای این مرکز به شماره ۰۲۱۹۶۰۶۷۴۷۶ نیز پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان می‌باشد.

شرکت‌کنندگان در نمایشگاه نفت تهران ۱۴۰۲

هرساله صدها شرکت در این نمایشگاه تهران شرکت می‌کنند که درمیان آنها نه تنها فعالان حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارند. بلکه شرکت‌های دیگری از صنایع مختلف، که محصولاتی مرتبط با این صنعت تولید یا عرضه می‌نمایند نیز در میان شرکت‌کنندگان حضور دارند. بطور مثال شرکت‌‌های اکتشاف نفت، گاز و مشتقات آن، شرکت‌های E&P، GC، EPC. فعالان حوزه صنایع تاسیسات دریایی و فراساحل، استارت‌اپ‌های نفت و گاز و دانشگاه‌ها و موسسات علمی کشور در نمایشگاه بین المللی تهران حضور دارند. این شرکت‌ها به عنوان شرکت تخصصی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در نمایشگاه نفت حضور پیدا می‌کنند. علاوه بر این شرکت‌ها، موسسات سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی از دیگر حاضرین در نمایشگاه است. 

اما در کنار این شرکت‌ها و موسسات تخصصی فعال در حوزه نفتُ گاز و پتروشیمی، شرکت‌هایی از صنایع دیگر نیز در نمایشگاه تهران حضور دارند. به‌طور مثال صنایع برق و مخابرات، صنایع شیمیایی، فناوری اطلاعات و حتی موسسات حمل و نقل نیز در این نمایشگاه شرکت حضور دارند.

شرکت کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲
نمایشگاه تهران ۱۴۰۲، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲
صنایع الکترونیک پرتوان آینده در نمایشگاه تهران ۱۴۰۲

صنایع الکترونیک پرتوان آینده در نمایشگاه

در میان شرکت‌های فعال در حوزه و برق و مخابرات نیز شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده هر ساله با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران به ارائه آخرین دستاورد‌های خود می‌پردازد. شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده به پشتوانه بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان مدیران این مجموعه. در زمینه تولید و توزیع انواع باتری‌های سیلد اسید سربی (VRLA) و همچنین انواع باتری‌های ساکن و ژل در ظرفیت‌های گوناگون در حال فعالیت می‌باشد. علاوه بر این، پرتوان آینده تامین‌کننده انواع منبع بدون وقفه یا یو پی ‌اس (UPS) تکفاز و سه فاز نیز می‌باشد. برند محصولات تولیدی این شرکت، توان و محصولات وارداتی High Power می‌باشد.

صنایع الکترونیک پرتوان آینده در نمایشگاه تهران ۱۴۰۲
صنایع الکترونیک پرتوان آینده تولیدکننده و تامین‌کننده انواع باتری‌های صنعتی تامین‌کننده انواع یو پی اس های تکفاز و سه فاز در ظرفیت‌های مختلف
صنایع الکترونیک پرتوان آینده در نمایشگاه نفت تهران ۱۴۰۲
صنایع الکترونیک پرتوان آینده در نمایشگاه نفت تهران ۱۴۰۲

اطلاعات تکمیلی درباره حضور شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز،. پالایش و پتروشیمی تهران ۱۴۰۲ بزودی از طریق این وبسایت و شبکه‌های مجازی اطلاع‌رسانی خواهد شد…

تماس با ما:

برای ارتباط با ما و دسترسی به لینک شبکه‌های مجازی کلیک کنید...