آدرس:

تهران، خیابان خرمشهر، نرسیده به قنبرزاده، پلاک ۱۲۷

تلفن:

۰۲۱۸۸۴۴۲۴۲۲

درباره ما

با شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده بیشتر آشنا شوید…

شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده به پشتوانه بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان مدیران این مجموعه. در زمینه تولید و توزیع انواع باتری‌های سیلد اسید سربی (VRLA) و همچنین انواع باتری‌های ساکن و ژل در ظرفیت‌های گوناگون در حال فعالیت می‌باشد. علاوه بر این، پرتوان آینده تامین‌کننده انواع منبع بدون وقفه یا یوپی‌اس (UPS) تکفاز و سه فاز می‌باشد. برند محصولات تولیدی این شرکت، توان و محصولات وارداتی High Power می‌باشد.

وجه تمایز صنایع الکترونیک پرتوان آینده

افتخار همکاری با شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی نمایانگر توانایی‌های بالقوه این مجموعه در زمینه کسب رضایتمندی مشتریان محترم می‌باشد. تولید و تامین انواع باتری‌های سیلد اسید سربی و یوپی‌اس‌های تکفاز و سه‌فاز در کنار ارائه‌ی خدمات پس از فروش. بخش کوچکی از محصولات و خدماتی است که این شرکت را در قیاس با دیگر رقبا متمایز می‌نماید. از دیگر مزایای صنایع الکترونیک پرتوان آینده می‌توان به بهره‌مندی از نیروی متخصص انسانی در سرتاسر زنجیره‌ی تولید. تأمین و ارائه خدمات پس از فروش ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به مشتریان محترم اشاره نمود.

محصولات ما

باتری

سیلد اسید سربی

یوپی‌اس

تک فاز و سه فاز

خدمات

۲۴ ساعته

باتری سیلد اسید سربی توان

توان نام تجاری محصولات تولیدی شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده است. باتری‌های سیلد اسید سربی از ظرفیت ۴.۵ الی ۲۰۰ آمپر ساعت که در مجموعه پرتوان آینده تولید می‌شود با نام تجاری توان باتری عرضه می‌گردد. از مهمترین شاخصه‌های کیفی باتری‌های توان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قابلیت اطمینان و پایداری: AGM پیشرفته و با ساختار اصلاحی
  • تکنولوژی: استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید باتری‌های VRLA
  • کنترل کیفی: رعایت ستختگیرانی کلیه اصول کنترلی باتری در پروسه تولید
  • طول عمر: استفاده از شبکه‌هایی با آلیاژ سرب کلسیمی با ویژگی مقاومت خوردگی بالا
  • آب‌بندی: ایمنی محصولات تولیدی پرتوان آینده از نظر عملکرد فاقد نشتی می‌باشد
  • بازدید دوره‌ای: باتری سیلد اسید سربی VRLA توان نیاز به بررسی دانسیته الکترولیت و همچنین افزایش آب ندارند. که این موضوع باعث عملکرد باتری بطور کاملا بی‌نیاز از نگهداری و مسائل مربوط به آن است.

باتری سیلد اسید سربی High Power

نام تجاری باتری‌های وارداتی شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده، High Power است. این باتری‌ها همانند تولیدات داخلی این شرکت از ظرفیت ۴.۵ الی ۲۰۰ آمپر ساعت عرضه می‌شوند. همچنین شاخصه‌های کیفی این محصولات نیز همانند باتری‌های توان است. با این تفاوت که این محصولات امکان ارائه با بدنه ضد اشتعال را نیز دارا هستند.

یوپی‌اس‌های صنایع الکترونیک پرتوان آینده

منبع تغذیه بدون وقفه یا همان یوپی‌اس در شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده دارای تنوع بسیار گسترده‌ای است. به طور کلی یوپی‌اس‌های برند توان (PAC UPS) شامل دو دسته تکفاز و سه‌فاز می‌باشند. این محصولات از ظرفیت 1KVA تا 800KVA قابل ارائه می‌باشد که شامل یوپی‌اس‌های آنلاین، لاین اینتراکتیو، رک مونت و تاور است.

خدمات ما

خدمات پس از فروش صنایع الکترونیک پرتوان اینده

یکی از مهمترین بخش‌های شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده، واحد خدمات پس از فروش می‌باشد. برخلاف نام این واحد، این خدمات از زمان اولین تماس مشتریان محترم تا زمانی که محصولات این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد ادامه دارد. خدماتی که شامل مشاوره پیش از خرید، بازدید حضوری جهت برآورد هزینه و کالای مورد نیاز، آموزش، نصب، تامین قطعات، نگهداری و دیگر سرویس‌ها می‌باشد. کارشناسان واحد خدمات پس از فروش صنایع الکترونیک پرتوان آینده بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده خدمت‌رسانی به مشتریان محترم می‌باشد.

خدمات پس از فروش:

برای مشاهده شرح خدمات پس از فروش کلیک کنید

مشاوره تخصصی

ارائه مشاوره‌های فنی و تخصصی در زمینه یوپی‌اس‌های صنعتی و باتری‌ سیلد اسید و مخابراتی

بازدید حضوری

اعزام کارشناس فنی جهت بازدید از سایت مشتریان

آموزش

ارائه اطلاعات و آموزش‌های لازم به مشتریان محترم قبل و بعد از خرید

آموزش سازمانی

برگزاری دوره‌های آموزش‌های جهت سازمان‌ها و شرکت‌ها

پوشش سراسری

دارا بودن نمایندگان مستقر در تهران و شهرستان‌ها جهت ارائه خدمات سرویس، نگهداری و انجام بازدیدهای دوره‌ای

آموزش سازمانی

برگزاری دوره‌های آموزش‌های جهت سازمان‌ها و شرکت‌ها