آدرس:

تهران، خیابان خرمشهر، نرسیده به قنبرزاده، پلاک ۱۲۷

تلفن:

۰۲۱۸۸۴۴۲۴۲۲

خدمات پس از فروش

شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده با سابقه مدیران ۱۵ ساله در زمینه تولید باطری و ارائه انواع خدمات (نصب، راه‌اندازی، سرویس و نگهداری) انواع باطری و یوپی‌اس با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در دفتر مرکزی و همچنین نمایندگان پشتیبانی فنی مستقر در سراسر کشور، به منظور دستیابی به تامین رضایت مشتریان محترم خدمات زیر را در حوزه پشتیبانی و خدمات ارائه می‌نماید

مشاوره تخصصی:

کارشناسان فنی شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده در زمان برقراری اولین ارتباط اقدام به ارائه مشاوره‌های فنی و تخصصی در زمینه یوپی‌اس‌های صنعتی وباطری سیلد اسید و مخابراتی می‌نمایند. ضمن این که در کنار این مشاورهُ در صورت نیاز و صلاحدید مشتریان محترم، انتخاب محصول و ارائه راهکار مناسب و متناسب با نیاز و بودجه مشتریان از دیگر خدمات ابتدایی این شرکت است.

بازدید حضوری:

در صورت لزوم و خواست مشتری، کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش صنایع الکترونیک پرتوان آینده امکان بازدید حضوری از سایت مشتریان برای ارائه راهکاری تخصصی بر مبنای تجهیزات مشتریان محترم را داردا می‌باشند.

آموزش:

در صورت نیاز مشتریان محترم شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده امکان ارائه آموزش‌های فنی و تخصصی به بخش‌های مرتبط در پروژه‌ها و سایت مشتریان به صورت دوره‌های حضوری فشرده توسط مدیران فنی مجموعه خدمات پس از فروش میسر می‌باشد.

تامین قطعات و تعمیرات:

بخش جدایی ناپذیر واحد خدمات پس از فروش شرکت صنایع الکترونیک پرتوان آینده واحد تامین قطعات (اصلی) در کنار ارائه سرویس‌های تامین و نگهداری می‌باشد. همچنین در صورت لزوم کارشناسان فنی این مجموعه اقدام به تعمیر دستگاه‌های معیوب می‌نمایند.

پوشش سراسری:

دارا بودن نمایندگی‌های خدمات پس از فروش محصولات صنایع الکترونیک پرتوان آینده در سراسر کشور از دیگر ویژگی‌های واحد خدمات پس از فروش صنایع الکترونیک پرتوان آینده است که به مشتریان محترم اطمینان خاطر می‌دهد تا در صورت نیاز در سریع‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم را صورت می‌دهند.

چرا پرتوان آینده…!؟

ارائه خدمات آموزشی فردی و سازمانی در صورت صلاحدید مشتریان

ارائه خدمات پس از فروش ۲۴ ساعته در طول ۷ روز هفته حتی ایام تعطیل

ارائه خدمات مشاوره و برآورد هزینه متناسب با بودجه و نیاز مشتریان

آماده انعقاد قرارداد جهت سرویس نگهداری کلیه تجهیزات برق اضطراری